Zofia_Helena_Rachwal_C9A6797-1.jpg

Nagroda Ambasadora

Toyota Time Saver

Toyota Time Saver posiada mechanizm, który pozyskuje i przekształca sny w źródło energii. Pojazd wyposażony jest w futurystyczny system dylatacji czasu. Gdy maszyna jest uruchomiona, dla pasażerów w pojeździe czas płynie wolniej; dzięki temu mogą wypoczywać dłużej, a do celu dotrzeć w czasie rzeczywistym. Toyota Time Saver jest w pełni ekologiczna i nie wytwarza żadnego zanieczyszczenia, jedynie lekko wizualnie zniekształca znajdujące się w pobliżu obiekty.

Zofia (14 lat)

Laura_Barbara_Godziek_C9A6749-1.jpg

ZŁOTO

Auto-kwiatek

Jak moje auto jedzie, to pachnie kwiatami.

Laura (5 lat)

Maksymilian_Bogdanski_C9A6766-1.jpg

ZŁOTO

Magiczny pomysłownik

Magiczny pomysłownik to superpojazd, który pomaga każdemu, kto potrzebuje pomysłu. Jest jak najlepszy przyjaciel, który zawsze jest gotowy pomóc. Ma supermoc – potrafi przekraczać granice wyobraźni. Kiedy do niego wsiądziesz, zabierze Cię w miejsca, o których nawet nie śniłeś, a Twoja głowa stanie się pełna pomysłów.

Maksymilian (10 lat)

Paulina_Balita_C9A6779-1.jpg

ZŁOTO

Samochód – przyjaciel drzew i zwierząt

Coraz częściej wycinane są lasy, które są domem dla zagrożonych gatunków zwierząt. Mój samochód sadzi drzewa. Troszczy się o czystość, zbiera śmieci, przerabia je na karmę dla zwierząt.

Paulina (12 lat)

Zuzanna_Jadwiga_Kokot_C9A6753-3.jpg

SREBRO

Mój samochód ogrodniczy

Mój samochód jest ekologiczny. Paliwem są nasionka kwiatków dla pszczółek i motyli. Później nasionka lądują na ziemi i rosną.

Zuzanna (6 lat)

Olaf_Szuba_C9A6771-1.jpg

SREBRO

Auto-krab

Auto-krab to wygodny samochód dla podróżników. Posiada sterowanie automatyczne. Kiedy kierowca nie ma ochoty kierować, jest zmęczony, śpi w kabinie-muszli, wtedy auto przemieszcza się samo. Auto-kraba można przywołać na telefon, doskonale porusza się pod wodą, dzięki czemu można odwiedzać liczne wyspy. Szczypce służą do przecinania sieci i uwalniania wielorybów.

Olaf (10 lat)

Dobrawa_Magdalena_Tomczyk_C9A6783-1.jpg

SREBRO

Antypustynnik

Moje marzenie związane jest z ekologią. Mój pojazd pozwala na zaprzestanie procesu pustynnienia na Saharze. Odnawiane energią słoneczną niebieskie światło odnawia florę. Koła zrobione są z patyków, nie gniotą powstających roślin. Ważna jest dla mnie nasza planeta i jej natura.

Dobrawa (14 lat)

Jakub_Jan_Kuczerepa_C9A6758-1.jpg

BRĄZ

Monster truck na dachu wieżowca

Chciałbym patrolować ulice monster truckiem Toyoty, który umie jeździć po dachach wieżowców. Chciałbym być policjantem.

Jakub (5 lat)

Krzysztof-Michoński_1.jpg

BRĄZ

Toyota Fotelomobil

Toyota Fotelomobil ma za zadanie dawać wytchnienie zmęczonym podróżnikom, spacerowiczom, jak i zwykłym mieszkańcom, tworząc dla nich niezwykle wygodne siedziska. Pojazd zaopatrzony jest w megafon z doczepionym uchem, który, po odebraniu od ucha informacji na temat idealnego siedzenia dla danego klienta, konstruuje je za pomocą Chair Constructora, a następnie wyrzuca je wprost do rąk klienta. Pojazd zasilany jest na radość i dziecięce uśmiechy. Spełniłby moje marzenia o chwili wygodnego odpoczynku na długim spacerze.

Krzysztof (11 lat)

Milana_Solomija_Druliak_C9A6789-1.jpg

BRĄZ

Samochód czasu

Samochód czasu teleportuje do czasów przeszłych.

Milana (12 lat)

Julia_Sofia_Zygiel_C9A6761-1.jpg

WYRÓŻNIENIE

Auto-dzbanek na herbatkę

Moje auto jeździ i częstuje przechodniów herbatką.

Julia (6 lat)

Fabian_Gieorgij_Piotrowiak_C9A6776-1.jpg

WYRÓŻNIENIE

Fabikamyko

Interesuję się minerałami. Chciałbym stworzyć maszynę, która pomoże mi je odnajdywać, przetwarzać odpady w minerały. Na Ziemi jest mnóstwo jezior powstałych przy kopalniach i nie nadają się do kąpieli. Mają piękne kolory i można je oczyścić. Chciałbym te odpady wysysać pompą i w mojej maszynowni przerabiać na minerały, a piękne okazy pokazywać w moich zbiorach muzealnych. Kształt pojazdu ma nawiązywać do kształtu kamieni i odzwierciedlać ich piękno.

Fabian (8 lat)

Magdalena_Jadwiga_Borysiewicz_C9A6794-1.jpg

WYRÓŻNIENIE

Pszczółka zapylaczka

Mój pojazd Toyoty pomógłby mi spełnić moje marzenie dotyczące ochrony owadów zapylających rośliny. Dzięki temu nie zabraknie roślin na świecie.

Michalina (12 lat)