NA_C9A0259.jpg

Nagroda Ambasadora

DZIKIE ROLKI

Marzę o rolkach, które mają 4 kółka i są bardzo kolorowe. Czekam, aż urośnie mi stopa, bo są od rozmiaru 33, a ja mam 31. Chciałabym, żeby to był mój pierwszy pojazd w przyszłości na kółkach. Dziki na nich symbolizują ich ochronę, bo myśliwi na nie polują. A one chcą żyć. I mają kły, którymi mogą hamować.

Zosia (7 lat)

1_1_C9A0261.jpg

ZŁOTO

NA KWARANTANNIE

Tęczowy ptak – ma koła i skrzydła, aby dostarczać dzieciom i ich rodzinom zakupy i zabawki, gdy są na kwarantannie, w izolacji. Zadaniem pojazdu jest też poprawianie nastroju i humoru, dlatego jest taki tęczowy.

Nina (7 lat)

2_1_C9A0268.jpg

ZŁOTO

ZUPONUR (SOUPDIVER)

Jedząc zupę nieraz marzyłam, aby w niej zanurkować i poznać jej tajemnice. Zuponur zmniejsza mnie do rozmiaru kawałka kartofla, i umożliwia spełnienie tego marzenia. Pojazd ten jest odporny na wysokie temperatury, posiada osłonkę chroniącą pokarm i szczypce do wybierania ziela angielskiego. Zostanę pierwszym na świecie zuponurkiem.

Antonina (11 lat)

3_1_C9A0276.jpg

ZŁOTO

ECO RIDER, JELEŃ ZASILANY SŁOŃCEM

Zaprojektowany przeze mnie pojazd ma na celu komfortową, tanią, a także przyjazną środowisku podróż w nieznane. Góry, wodospady, pustynie – to nie problem dla Eco Rider’a! Pozyskuje energię przez panele słoneczne oraz wiatraki. Dzięki sztucznej inteligencji maszyna nie potrzebuje kierowcy, a pasażerowie mogą spokojnie delektować się przygodą.

Aleksandra (15 lat)

1_2_C9A0263.jpg

SREBRO

SAMOCHÓD MARZEŃ 2022

„ROLKOLOT 3D” jeździ, pływa, lata w kosmos. Wyposażenie: magiczny pokój marzeń, widzisz w nim wszystko, o czy marzysz – rampa do zjeżdżania na deskorolce, zjeżdżalnia z basenem, łódka czasu, kabina wykopalisk, spanko dla piesków, kabina telewizyjna.

Kaja (7 lat)

2_2_C9A0270.jpg

SREBRO

GĄBKOWY PSIOMOCHÓD

Narysowałem psi raj, w którym jest mój ukochany pies Karmel. W tamtym roku zginął pod kołami samochodu. Zawiezie mnie tam gąbkowy psiomochód wykonany właśnie z gąbki, dlatego, żeby już żaden pies nigdy nie ucierpiał.

Maksymilian (8 lat)

3_2_C9A0278.jpg

SREBRO

Neuro-Toyota

Moja Toyota marzeń naprawia uszkodzone połączenia neuronowe, dzięki niej osoby z uszkodzonym układem nerwowym odzyskują sprawność. Neuro-Toyoty przywracają ich do pełni życia, Mój dziadek był w śpiączce przez 7 lat. Gdyby takie pojazdy istniały, mogłyby uleczyć i innych ludzi z takimi problemami. Moim marzeniem było, żeby mój dziadek wyzdrowiał i mógł się ze mną bawić.

Stanisław (13 lat)

1_3_C9A0265.jpg

BRĄZ

EKOSTRAŻNIK 2000

EKOSTRAŻNIK 2000 – pojazd, który chroni przyrodę, sadzi drzewa, tworzy chmury śniegowe, deszczowe. Specjalnym magnesem przyciąga śmieci na turbonapęd, dzięki czemu jest niezawodny i szybki.

Andrzej (7 lat)

2_3_C9A0272.jpg

BRĄZ

RATUNEK

Ideą tego pojazdu jest to, że pomimo że nasz świat jest coraz bardziej zaśmiecony, to jest jakiś ratunek dla zwierząt. Chciałabym, aby technologia pomogła ratować świat.

Maria (11 lat)

3_3_Natalia_Wiedrowicz_DWA_1.jpg

BRĄZ

THE ORIGINS

Przedstawiony samochód, The Origins, pomógłby mi spełnić marzenie dotyczące zwiedzenia dróg Japonii wzdłuż i wszerz.

Natalia (15 lat)

1_W_Zofia_Grams_1_A.jpg

WYRÓŻNIENIE

MÓJ SAMOCHÓD MARZEŃ

Jest tu sypialnia, dla mnie, siostry i Rodziców. Jest ogród z drzewem, ale bez kwiatków, bo już je zjadły motyle. Jest hamak, w którym śpi kotek, pizza i arbuzy, zjeżdżalnia ze schodkami. Moglibyśmy tak jeździć razem i odwiedzać kraje.

Zofia (5 lat)

2_W_C9A0274.jpg

WYRÓŻNIENIE

SCENOLOT

W przyszłości chciałabym zostać piosenkarką, i „Scenolot” pomógłby mi zrealizować to marzenie. Pozwoliłby mi, i innym piosenkarkom, śpiewać gdzie chcę i kiedy chcę.

Maria (8 lat)

3_W_C9A0281.jpg

WYRÓŻNIENIE

PODWODNY AKWARIOBOX

Narysowany pojazd umożliwia mi życie pod wodą, obcowanie z wodnymi stworzeniami, pięknym błękitem wody i dużą przestrzenią. Zasilany energią słoneczną, we wnętrzu oddycha się czystym tlenem dzięki roślinnej technologii pojazdu. W każdej chwili pojazd może wynurzyć się na brzeg.

Franciszka (12 lat)